پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


پیشرفت 62 درصدی ساخت سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی سرو

تاریخ انتشار: 1397/05/01

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پیشرفت 62 درصدی ساخت سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی سرو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی آیدین رحمانی با اعلام این خبر گفت : احداث سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی سرو با اعتباری در حدود 130 میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی 62 درصد در حال انجام است.

وی ادامه داد: سالن مسافری در دو طبقه به مساحت زیربنای 4160 متر مربع ساخته میشود و محوطه سازی پایانه مرزی نیز همراه با تاسیسات مربوطه در زمینی به مساحت 7100 متر مربع اجرا خواهد شد.

رحمانی افزود : اجرای منبع آب بتنی به حجم 280 متر مکعب و اجرای دیوار حائل بتنی به طول تقریبی 125 متر به ارتفاع متوسط 6 متر از دیگر بخش های در حال اجرا در پایانه مرزی سرو است.

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه تکمیل زیرساخت ها و کیفی سازی خدمات در پایانه های مرزی یکی از سیاست های اصلی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به شمار می رود، گفت: امیدواریم با تکمیل زیرساخت های موجود در این مرز این مسیر به شاهراه مستقیم جهت دسترسی سریع ناوگان های ترانزیتی و حمل و نقل بین المللی تبدیل شود.

رحمانی یادآور شد: پایانه های مرزی در آذربایجان غربی نقش مهم و انکارناپذیری در اقتصاد استان و منطقه دارد و امید است با اقدامات عمرانی در حال اجرا در این مبادی ورودی و خروجی شاهد رونق بیش از پیش این مبادی و توسعه کیفی و کمی خدمات باشیم.​مشخصات:
نظرات: *