پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​کسب عنوان برتر کشوری اداره مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/04/24

اداره مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی موفق به کسب عنوان برتر در بخش سیستم های حمل و نقل هوشمند جاده ای گردید.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی با اعلام این خبرگفت:اداره مرکز مدیریت راههای این اداره کل در در ارزیابی عملکرد کشوری رتبه نخست را در بین ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کشورکسب کرد.

آیدین رحمانی  با تقدیر از تلاش های شبانه روزی همکاران مرکز مدیریت راهها عنوان کرد: ارزیابی مربوطه با مدنظر قراردادن کلیه شاخصه ها و بخش ها شامل عملکرد کمی و کیفی دوربین های نظارت تصویری،ثبت تخلف،سامانه 141،سامانه ثبت سوانح،توزین در حال حرکت(WIM)،ترددشمار،تابلوهای پیام متغیر(VMS) و مدیریت ناوگان انجام شده است و تلاش می شود جایگاه و رتبه بدست آمده حفظ شود.

وی کسب رتبه کشوری توسط اداره مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی را نشان از عملکرد صحیح و قانونمند و رضایتمندی عمومی دانست و گفت: سیستم های هوشمند فعال در مرکز مدیریت راههای اداره کل بعنوان ابزار رسمی اطلاع رسانی در جهت تأمین امنیت ترددهای جاده ای،و حفاظت از جان مترددین در محورهای ارتباطی و تأمین آسایش مسافران مورد استفاده قرار می گیرد و برنامه ریزی های لازم در جهت توسعه این سیستم ها در دستور کار قرار دارد.​مشخصات:
نظرات: *