پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​بازدید مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پایانه بار ارومیه


تاکید بر حل مشکلات صنفی رانندگان پایانه بار

تاریخ انتشار: 1397/04/17

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با هیئتی متشکل از معاون حمل و نقل و رئیس اداره حمل و نقل کالا با حضور در پایانه بار ارومیه ضمن بازدید میدانی از محل اعلام بار رانندگان و نحوه صدور بارنامه با حضور در جمع رانندگان از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت و دستورات لازم را جهت تامین مطالبات این قشرصادر کرد.

عبدالحسین علی اکبری با اشاره بر اینکه دولت 50 درصد حق بیمه رانندگان را تقبل و افزایش 20 درصدی نرخ کرایه ها را نیز ابلاغ کرده گفت باعنایات دولت محترم بیمه بازنشستگی و افزایش مستمری هم که از مطالبات رانندگان محترم بود، افزایش یافته است.

وی به مشکلات تامین و نیز افزایش نرخ لاستیک بعنوان یکی از مطالبات رانندگان اشاره کرد و افزود: دولت با اختصاص ارز دولتی به وزارت صنعت، معدن و تجارت ماموریت داده است که این مشکلات را حل کند.

این مقام مسئول از پیگیری مستمر مشکلات و مطالبات رانندگان از طریق برگزاری جلسات منظم و دوره ای در بازه های زمانی کوتاه خبر داد و یادآور شد:  مجموعه حمل و نقل کالا و مسافر یکی از بزرگترین مجموعه های اقتصادی محسوب می شود.

علی اکبری همچنین در این بازدید دستورات لازم  را در مورد حل مشکلات محیطی و داخلی پایانه بار من جمله احداث بوفه مناسب و رفع اشکالات سالن اعلان بار را صادر کردند.​ مشخصات:
نظرات: *