پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


ترمز در رتبه نخست عیب یابی وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین در خردادماه

تاریخ انتشار: 1397/04/13

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از قرار گرفتن ترمز در رتبه نخست بیشترین نقص شناسایی شده وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین در خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی رئیس اداره ایمنی و ترافیک با اعلام این خبر گفت: در خرداد ماه سال جاری افزون بر 3500 دستگاه انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین به مراکر معاینه فنی مراجعه کردند که از این تعداد بیش از 3 هزار دستگاه خودرو در مرتبه اول و 208 خودرو پس از اصلاح عیب قبول شده و تعداد 221 خودرو هم از تست های مذکور رد شدند.

فروغ فاریابی افزود: در بین خودرو های مراجعه کننده به مراکز معاینه فنی خودروی کامیون به تعداد 1400 خودرو بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده  و همچنین در این مدت 112 اتوبوس هم مورد معاینه فنی و مکانیزه قرار گرفته است.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: عیوب مربوط به ترمز بیشترین نقص را در این بین داشتند و همچنین در جریان تست های انجام شده میزان صدا، لغزش جانبی چراغها، کیلومتر شمار، ترمزها، فرسودگی بیش از حد و آج لاستیک در معاینه فنی و مکانیزه وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین مورد بررسی و تست قرار میگیرد.​مشخصات:
نظرات: *