پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بررسی و تصویب 35 نقطه پرتصادف در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/04/11

جلسه بررسی پلان ایمنی نقاط پر حادثه آذربایجان غربی برگزار و 35 نقطه بررسی و تصویب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، جلسه بررسی نقاط پر تصادف محورهای مواصلاتی استان آذربایجان غربی با حضور معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، جانشین فرمانده پلیس راه، رئیس مدیریت بحران اداره کل راه و شهرسازی و رئیس اداره ایمنی و ترافیک برگزار شد.

ارسلان شکری در این جلسه از شناسایی و معرفی 44 نقطه پرحادثه در جاده های آذربایجان غربی به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خبر داد و گفت: از این تعداد 35  نقطه پرتصادف بعنوان نقاط اولویت دار مورد مطالعه گرفت و 10 نقطه برای اصلاح تصویب شده و 25 نقطه نیز جهت بررسی و اقدام در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: علاوه بر نقاط مذکور  23 نقطه پرحادثه دیگر که مستعد تصادف و حادثه هستند نیز بصورت میان مدت و از طریق آشکارسازی و نصب علائم ایمن ازی می شوند که در صورت تامین اعتبارات ملی و استانی جهت رفع کامل آن ها اقدام خواهد شد.

شکری یادآور شد: براساس تفاهم نامه فی مابین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و استانداری مقرر گردیده است اعتبار مورد نیاز جهت رفع نقاط پرحادثه به صورت سهم 50 درصدی توسط این دو نهاد تامین شود.​مشخصات:
نظرات: *