پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اختصاص 205 میلیارد ریال برای لکه گیری و روکش آسفالت محورهای ارتباطی شهرستان تکاب

تاریخ انتشار: 1397/04/03

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تکاب از اختصاص 205 میلیارد ریال برای لکه گیری و روکش آسفالت محورهای ارتباطی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی کاظم پاشایی با اعلام این خبر گفت: امسال جهت اجرای طرح های لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای ارتباطی شهرستان تکاب 205 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است که 120 میلیارد ریال از محل منابع استانی  و 85 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی تامین می شود.

 وی ادامه داد:  محور تکاب تخت سلیمان دندی یکی از طرح هایی است که در دوبخش عملیاتی می شود که بخش اول آن با اعتبار 25 میلیارد ریال با انتخاب پیمانکار در حال اجراست و بخش دوم با اعتبار 50 میلیارد ریال در حال مراحل انتخاب پیمانکار است.

به گفته این مقام مسئول محور تکاب شاهین دژ به طول بیش از 40 کیلومتر و با اعتبار130 میلیارد ریال هم در مرحله انتخاب پیمانکار است و به زودی عملیات اجرایی آن از هر دو سمت شهرستان های شاهین دژ و تکاب آغاز خواهد شد.

پاشایی در مورد لکه گیری و روکش آسفالت راههای روستایی این شهرستان نیز عنوان کرد: محور تکاب قینرجه  با اعتبار 5 میلیارد ریال و محور تکاب کرفتو با اعتبار 6/4 میلیارد ریال در مرحله انتخاب پیمانکار برای اجرای لکه گیری و روکش آسفالت قرار دارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تکاب همچنین به انجام عملیات راهداری در محورهای اصلی و فرعی به طول 135 کیلومتر و راههای روستایی به طول 370 کیلومتر اشاره کرد و افزود: در حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تکاب 30 کیلومتر عملیات خط کشی انجام گرفته است.

پاشایی از خرید و تحویل یک دستگاه لودر به ارزش 2 میلیارد ریال در سال 96 و یک دستگاه سواری کمک دار به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال به این اداره در سال جاری خبر داد و گفت: برای تعمیر و نگهداری 18 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری این اداره هزینه ای بالغ بر 5 میلیارد ریال انجام گرفته است.​مشخصات:
نظرات: *