پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​آمادگی کامل اکیپ های راهداری برای خدمات رسانی به مسافران در ایام تابستان

تاریخ انتشار: 1397/03/29

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل  نقل جاده ای آذربایجان غربی از آمادگی کامل اکیپ های راهداری برای خدمات رسانی به مسافران در ایام تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ارسلان شکری با اعلام این خبر افزود: با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و مسافرت هموطنان عزیز به اقصی نقاط کشور این اداره کل در حوزه های حمل و نقل و راهداری آمادگی کامل داشته و با افتخار تمام نسبت به ارائه خدمات اقدام خواهد نمود.

وی با اشاره به طرح های در حال اجرا در محورهای ارتباطی استان یادآور شد: سال گذشته مجوز لازم برای عقد قراردادهای روکش و لکه گیری به میزان افزون بر صد میلیارد تومان اعطا شد که در حال حاضر عملیات مذکور در حال انجام است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی افزود: محور های ارومیه تبریز (شهید کلانتری) ، میاندوآب شاهین دژ تکاب  - تخت سلیمان، ارومیه میاندو آب، بوکان شاهین دژ، ارومیه اشنویه، خوی ایواوغلی بازرگان، چالدران قره ضیاالدین، اشنویه پیرانشهر سردشت، مهاباد سردشت، بوکان میاندوآب سقز و  بیش از 300 کیلومتر از راههای روستایی در سطح استان از مهمترین محورهای در حال اجرای عملیات روکش و لکه گیری را شامل می شوند.

وی افزود : همچنین از محل اعتبارات استانی و توسعه اقتصادی تعریض و روکش و ساماندهی محورهای تخت سلیمان تکاب ، چالدران قره کلیسا ، حذف  50 درصد از نقاط پرحادثه استان، روکش محورهای ارومیه انهر سه راهی چهارده شهید راژان زیوه و همچنین محور گردشگری مارمیشو در حال اجرا است.

شکری ایمن سازی و ارتقا ایمنی محورها، حذف نقاط حادثه خیز به ویژه از مسیرهای ترانزیتی و شریانی منتهی به مناطق گردشگری و پایانه های مرزی را از مهمترین اولویت های این اداره کل برشمرد.

 ​مشخصات:
نظرات: *