پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بهره برداری از 6 تابلوی پیام متغیر جاده ای در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/03/09

6 تابلوی پیام متغیر جاده ای در آذربایجان غربی به بهره برداری رسید.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: 6 دستگاه تابلوی vms واقع در محورهای ارومیه سلماس، ارومیه مهاباد و سه راهی محمدیار (باند رفت و برگشت) و تبریز ارومیه و سلماس ارومیه در راستای توسعه سیستم های حمل و نقل هوشمند و آگاهی از وضعیت جاده ها به بهره برداری رسید.

آیدین رحمانی ادامه داد: این تابلوها جهت استفاده رانندگان محترم و مسافرین عزیز برای اطلاع رسانی از وضعیت جوی و محدودیت های ترافیکی و نکات ایمنی رانندگی بویژه در فصل زمستان است .

وی اطلاع دقیق مسافران و گردشگران  از وضعیت جاده های استان، شرایط جوی و همچنین تاکید بر رعایت قوانین و ایمنی از طریق پیام و دیگر اطلاعات ضروری و مورد نیاز رانندگان را از دیگر اهداف نصب و راه اندازی این تابلوها برشمرد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران مرکز مدیریت راهها تمامی تابلوهای پیام متغیر در محورهای اصلی استان راه اندازی و به بهره برداری رسیدند و پیگیری لازم در جهت ارتباط کلیه تابلوهای vms استان با سامانه جامع در دستور کار این اداره کل قرار دارد.​مشخصات:
نظرات: *