پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تدابیر دولت در روستاها با جدیت پیگیری می شود

تاریخ انتشار: 1397/02/26

 رئیس اداره راهداری شهرستان ارومیه از اجرای طرح های متعدد در روستاها و پیگیری جدی پروژه ها خبر داد.

صادق حبیب زاده با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای این طرح ها 10 پروژه عمرانی اعم از اصلاح ،ترمیم، لکه گیری  و بهسازی آسفالت، جداسازی باندها با جدول گذاری و همچنین ایمن سازی ابنیه فنی که از سال گذشته آغاز شده بود به طور کامل به پایان رسیده وآماده بهره برداری هستند.

وی افزود: هم اکنون 13 پروژه فعال در سطح روستاهای شهرستان ارومیه در حال انجام عملیات راهداری و راهسازی هستند که در مجموع از پیشرفت 45 درصدی برخوردارند.

حبیب زاده ، تامین روشنایی محور شهید کلانتری، تعمیرات اساسی محور مارمیشو ،تعمیرات اساسی پل هاشم آباد و گلستانه و تعمیر و مرمت پل روستای نوی-ژاراژی را از اهم پروژه های در حال اجرای این اداره برشمرد.

وی با اشاره به اینکه تامین نظرات ساکنان روستاها بهترین افق چشم انداز پیش روی مسئولان است،تصریح کرد: علیرغم اینکه در بسیاری از پروژه های ابلاغی،هیچگونه تخصیص نقدی صورت نگرفته ولی پیشرفت فیزیکی پروژه ها را به صد درصد رسانده ایم و کار اجرایی به پایان رسیده است.

حبیب زاده  اشاره ای به سیل های اخیر منطقه کرد و یادآور شد: لایروبی پل ها نقش حیاتی در کاهش خسارات ناشی از سیل ایفا می کند .در همین راستا عملیات لایروبی و تنقیه پلهای محورهای مواصلاتی با اعتبار  750  میلیون ریال آغاز شده و با پیشرفت قابل توجهی در حال اجراست.

رئیس اداره از عقد قرارداد 10 پروژه عمرانی دیگر نیز خبر داد و یادآور شد: عملیات اجرایی این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 11300 میلیون ریال در 10 روستای ارومیه به زودی آغاز خواهد شد.

وی اصلاح و ترمیم آسفالت راههای روستایی گلمرز،محمودآباد-مبارک آباد،خوشاکو،دارغالو،جانوسلو ،گرده بلیج و مرنگلو را از برنامه های اجرایی پیش رو در قالب این ده پروژه دانست  و خاطر نشان شد: در راستای ایمن سازی ابنیه فنی  مرمت و تعمیر پل روستای دستجرد و هم چنین احداث آبنما و احداث پل دومتری در روستای کوران  در دستور کار این اداره قرار دارد.
مشخصات:
نظرات: *