پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی


​فعالیت 88 دستگاه سامانه تردد شمار در محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/02/23

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از فعالیت 88 دستگاه تردد شمار در سطح محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

آیدین رحمانی با اعلام این خبر افزود: ترددشمارهای الکترونیکی نیز دستگاههایی برای بیان میزان ترافیک در جاده ها و وضعیت حاکم بر محورها کاربرد دارد و تامین کننده بخشی از اهداف در زمینه ایمن سازی سفرهای جاده ای، تسهیل عبور و مرور و استفاده بهینه از ظرفیت محورها هستند.

وی ادامه داد: اطلاعات این دستگاهها پس از استخراج به سازمان و اشخاص مختلف مرتبط باموضوع از جمله مرکز مدیریت راههای کشور، مدیران ادارات مختلف، انجمن های صنفی حمل و نقل و پلیس راه برای بهره برداری لازم ارسال می شود.

این مقام مسئول اضافه کرد: زیرپوشش قرار گرفتن کلیه محورهای ارتباطی به سیستم های نوین و هوشمند حمل و نقلی در دستور كار سازمان و  اين اداره كل قرار دارد و سعي ما بر توسعه سامانه‌هاي هوشمند اعم از سيستم هاي كنترل ترافيك جاده اي، روانسازي و ايمن سازي حمل ونقل جاده اي استان و رسيدن به حداقل ترين سوانح و تلفات جاده اي است  كه با كمك  و همياري مردم و تمامي دستگاههاي ذيربط ميسر خواهد شد.​مشخصات:
نظرات: *