پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​خدمات دهی به بخش مرکزی با 7 پروژه راهسازی و راهداری

تاریخ انتشار: 1397/02/17

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه ازانجام عملیات راهداری و راهسازی در قالب 7 پروژه دربخش مرکزی خبر داد.

صادق حبیب زاده از عملیات اصلاح و ترمیم آسفالت راه روستاییورمزیار در بخش مرکزی خبر داد و گفت: این عملیات با اعتباری بالغ بر 2400 میلیون ریال توسط شرکت پیمانکاری طرف قرارداد به طول 600 متر به پایان رسید.

این مقام مسئول از اجرای پروژه دیگری در این بخش خبر داد و  افزود: مرمت پل روستای بالانج که شامل تعریض پل 4 دهنه 10 متری است  با اعتبار 6500 میلیون ریال در مراحل پایانیقرار دارد وعبور و مرور ایمن جمعیتی بالغ بر 2200 نفر بزودی محقق می شود.

وی اجرای 5 پروژه دیگر در بخش مرکزی را از اهم اقدامات این حوزه برشمرد و یادآور شد: عملیات اصلاح و ترمیم آسفالت راههای روستایی الیاس آباد،گلمرز،محمودآباد-مبارک آباد،جانویسلو،دارغالو جمعاٌ بطول 5/7 کیلومتر در برنامه کاری اداره طی سال جاری قرار گرفته  و هم اکنون در مرحله عقد قرارداد با پیمانکاران هستیم.

حبیب زاده یاد آورشد: از مجموع 288 روستای راه روستایی بخش مرکزی 255 روستا آسفالته هستند و هم چنین طبق آمار  97درصد خانوار این بخش از راه ایمن آسفالته بهره مند هستند.​ مشخصات:
نظرات: *