پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​با تلاش راهداران زمستانِ سخت سال گذشته به راحتی سپری شد

تاریخ انتشار: 1397/02/10

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: زمستانِ سخت سال گذشته با تلاش راهداران به راحتی سپری شد.

ارسلان شکری با بیان این مطلب افزود: تلاش های راهداران زحمتکش موجب شد تا زمستان سال گذشته به جهت بارش هایی که در مقطعی از روزها اتفاق افتاد و موجب سختی تردد مردم و درراه ماندگی تعدادی از خودروهای متردد جاده ای و همچنین مسدود شدن بخشی از راههای روستایی شد، به راحتی و بدون مشکل ترددی و راه بندی سپری شود.

وی یادآور شد: در این ایام بیش از یک هزار خودروی در راه مانده توسط نیروهای راهداری نجات و بیش از 1500 نفر از مردن گرفتار در برف و کولاک نیز در راهدارخانه ها اسکان یافتند.

این مقام مسئول با اشاره به انجام حدود 43 میلیون متر مکعب برفروبی توسط نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در زمستان سال 96 اظهار کرد: همچنین طبق آمار حدود 15 هزار تن نمک در طول عملیات برفروبی در کل استان مصرف شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: شهرستان ارومیه با توجه به میزان و مسافت راههای اصلی ، روستایی و مرزی بیشترین حجم و دفعات برفروبی را در بین شهرستانهای استان داشت.​مشخصات:
نظرات: *