پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تلاش بی وقفه راهداران در ایام نوروز ستودنی است

تاریخ انتشار: 1397/01/06

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تلاش بی وقفه راهداران در ایام نوروز در جهت تامین شرایط ترددهای ایمن خبر داد.

ارسلان شکری با بیان این مطلب افزود: طرح راهداری نوروزی از ۲۵ اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین سال نو ادامه  دارد و اقدامات در این خصوص در دو مرحله قبل و از بعد از عید نوروز تقسیم شده بود.

وی با بیان اینکه راهداران به صورت شبانه روزی فعالیت های راهداری را برای عبور ایمن مسافران از جاده ها انجام می دهند، اضافه کرد: اهم این اقدامات شامل پاکسازی سطح راه ها، ساماندهی علائم افقی و عمودی و تجهیزات ایمنی، خط کشی، اصلاح و تعمیر تابلوهای کیلومترشمار، جمع آوری تابلوهای معیوب، نصب تابلوهای هشدار دهنده، بازدید از چراغ های چشمک زن و سایر فعالیت های راهداری از اقداماتی است که در بیش از  هزار کیلومتر از راههای استان انجام می شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی داشتن لباس متحدالشکل راهداران و عوامل راهداری، تجهیز ماشین آلات به چراغ های گردان، حضور فعال در ستادهای نوروزی و خدمات بین راهی، جلسه با پیمانکاران و دستگاههای خدمات رسان و مستندسازی اجرای طرح، تهیه و نصب بنر و پیام های ایمنی  در طول راهها از اقدامات دیگر عنوان کرد که در طول مدت اجرای طرح نوروزی انجام می شود.​مشخصات:
نظرات: *