پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​جابجایی نزدیک به 150 هزار مسافر توسط ناوگان مسافربری آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1397/01/06

نزدیک به 150 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری آذربایجان غربی جابجا شدند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: از 25 اسفندماه سال 96 تا 5 فروردین ماه سال جاری نزدیک به 150 هزار مسافر توسط ناوگان مسافربری استان و در قالب 15 هزار سفر جابجا شده است.

امیرصالح خیراندیش با بیان اینکه بیش از سه هزار دستگاه انواع وسایط نقلیه در بخش حمل و نقل مسافر فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: این تعداد وسایط نقلیه آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند و هیچ کمبودی در این حوزه وجود ندارد.

وی ادامه داد: کمیته خدمات و حمل و نقل سفرهای نوروزی از اسفند ماه سال گذشته با انجام جلسات مستمر با اعضای مرتبط، هماهنگی های لازم را در آستانه سفرهای نوروزی در زمینه ارتقای ایمنی، سفری ایمن فراهم و خدمات مطلوبی ارایه داده است و در این خصوص بازرسی های مستمر جهت حصول اطمینان از ایمنی ناوگان انجام می شود.

خیر اندیش خاطر نشان کرد: شماره تلفن ثابت 04433679848 آماده پاسخگویی به شکایات ، انتقادات و پیشنهادات مسافران گرامی است و همچنین همشهریان عزیز می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه 10002026 به صورت مستقیم با بخش بازرسی این اداره کل ارتباط برقرار نمایند.​مشخصات:
نظرات: *