پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیجاده های ایمن آماده خدمات دهی به مسافران و توریست ها در نوروز 97

تاریخ انتشار: 1396/12/26

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ارومیه از اجرای عملیات راهداری در جاده ها و محورهای توریستی و گردشگری شهرستان ارومیه به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز خبر داد.

صادق حبیب زاده با اشاره به جاذبه های گردشگری این شهرستان و اولویت اصلی این اداره در راستای فراهم آوردن محورها با شاخص ایمنی بالا علی الخصوص در مسیرهای پرتردد گفت: بهسازی و تعریض محور ارومیه-بند به طول 3 کیلومتر و اجرای رفوژ میانی محور بند به طول 2 کیلومتر اجرا شد.

وی با اشاره به افزایش شاخص های استاندارد راه در دهکده سلامت افزود: جاده قوشچی-باری به عنوان اولین و تنها دهکده سلامت با پروژه  تعمیر و نگهداری293 عدد چراغ روشنایی ایمن سازی شد.

حبیب زاده ادامه داد: از دیگر پروژه های اهم این اداره طرح تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی محور ارومیه-سرو است که این پروژه با هدف تسهیل در روند جابجایی کالا و مسافر و فراهم آمدن بستری مناسب برای تجارت با اروپا انجام گرفت و محور ارومیه-سرو به عنوان یکی از سرشاخه های اصلی ترانزیتی کشور با 564 عدد چراغ روشنایی تجهیز شده است.

وی به عنوان بالاترین مقام اجرایی اداره  در خاتمه گفت: پروژه های مذکور با هدف ارتقای شاخص های ایمنی و نزدیکی هر چه بیشتر با استاندارهای تعریف شده جهانی برای ایمنی محورها جهت رفاه حال مسافران ، توریست ها و گردشگران در ایام نوروز اجرا شده است.​مشخصات:
نظرات: *