پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بازدید معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از روند بازسازی پل های مخروبه بر اثر سیل

تاریخ انتشار: 1396/09/07

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از روند بازسازی پل های مخروبه بر اثر سیل بهاره بازدید کرد.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در جریان این بازدید با تاکید بر ضرورت توجه به زیرساخت های ارتباطی از نزدیک در جریان مراحل طراحی و برنامه بازسازی پل های تخریب شده از سیلاب امسال قرار گرفت و بر تسریع در عملیات احداث پل ها تاکید کرد.

تقی کهوریان همچنین بر رعایت اصول ایمنی وکیفیت ساخت برای مقاومت پل ها درمقابل سیلاب های با دوره بلند مدت منطقه به مسئولان و عوامل اجرایی سفارش های لازم را کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز در این بازدید پل های هاشم آباد و گلستانه براثر بارشهای بهار سال جاری تخریب شده بود که با بهره گیری از اقدامات زودبازده نسبت به برقراری تردد از طریق سازه های فلزی اقدام شد تا رفت و آمد مردم با مشکل دچار نشود.

عبدالحسین علی اکبری از آغاز عملیات بازسازی کامل پل های مخروبه بر اثر سیل های بهار خبر داد و افزود: پل روستای هاشم آباد با تخصیص اعتباری افزون بر یک میلیارد و 130 میلیون تومان آغاز شده است که عملیات اجرایی آن شامل بازسازی سه دهانه 16 متری موجود و تخریب دو دهانه و ساخت مجدد آن خواهد بود و مدت قرارداد برای ساخت این پل یکسال درنظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: پل روستای گلستانه نیز با سه دهانه 16 متری وبا اعتباری در حدود یک میلیارد و 100 میلیون تومان در مدت 12 ماه ساخته می شود.​مشخصات:
نظرات: *