پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

​معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:


فعال شدن انجمن صنفی سرمایه گذاران مجتمع های خدماتی و رفاهی ضروری است

تاریخ انتشار: 1396/09/04

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بر فعال شدن انجمن صنفی سرمایه گذاران مجتمع های خدماتی و رفاهی تاکید کرد.

آیدن رحمانی با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر 17 مجتمع خدماتی و رفاهی در محورهای ارتباطی استان در حال فعالیت و بهره برداری هستند و 21 مجتمع نیز مراحل ساخت خود را طی می کنند.

وی با اشاره به نقش سرمایه گذاران ساخت مجتمع های خدماتی و رفاهی در افزایش ایمنی و جلوگیری از تصادفات در راه ها بر ضرورت شکل گیری صنف مجتمع داران به عنوان حافظ منافع این سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت : یکی از کاستی های موجود در نزد صاحبان مجتمع های خدماتی رفاهی، نبود یک تشکل صنفی متمرکز است هرچند انجمن صنفی مربوطه در استان راه اندازی شده اما نیاز است تا هرچه سریع مقدمات فعالیت جدی و مستمر این انجمن فراهم شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: در صورت فعال شدن صنف مجتمع داران، این صنف می تواند به عنوان حافظ منافع مجتمع داران ، پیگیری های لازم برای جلب حمایت های دولتی را نیز برعهده گیرد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز آمادگی خود را برای حمایت و پشتیبانی از این انجمن اعلام می دارد.​مشخصات:
نظرات: *