پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اعزام 40 دستگاه ماشین‌آلات سنگین به مناطق زلزله‌زده

تاریخ انتشار: 1396/08/27

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: 40 دستگاه ماشین‌آلات سنگین این اداره کل به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: این ماشین آلات شامل 19 دستگاه کامیون این اداره کل و14 دستگاه کامیون بخش خصوصی اعزامی جهت حمل و نقل کالاهای جمع آوری شده بود و روز شنبه 27 آبان ماه نیز 3 دستگاه لودر و 3 دستگاه تریلی کمرشکن نیز به دالاهو اعزام شدند.

عبدالحسین علی اکبری افزود: به دنبال وقوع زلزله در استان کرمانشاه عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بسیج ماشین آلات سنگین راهداری به مناطق آسیب دیده اعزام و به کمک مصدومان و آسیب دیدگان از حادثه پرداختند.

وی اضافه کرد: یک دستگاه بولدوزر نیز برای اعزام به مناطق زلزله زده کرمانشاه شهرستان دالاهو آماده شده و به محض اعلام نیاز به این استان جهت خدمات رسانی اعزام خواهد شد و تا 20 روز در منطقه زلزله زده حضور خواهند داشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی یادآور شد: به همراه ماشین آلات اداره کل یک اکیپ سیار تعمیرکار نیز به همراه ماشین آلات به مناطق زلزله کرمانشاه اعزام شدند تا روند خدمات رسانی با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.​مشخصات:
نظرات: *