پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​برگزاری ستاد اقامه نماز شورای حمل و نقل آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1396/08/13

ستاد اقامه نماز شورای حمل و نقل آذربایجان غربی برگزار شد.

جلسه ستاد اقامه نماز شورای حمل و نقل استان با حضور ریاست محترم و معاون ستاد اقامه نماز استان، مديركل محترم و جمعی از دبیران ستادهای اقامه نماز ادارات عضو شورای حمل و نقل آذربایجان غربی راس ساعت 9 صبح در سالن كنفرانس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.

در اين جلسه مدیرکل با تاکید بر ضرورت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، برگزاری دوره های باز آموزی مدیران مجتمع های رفاهی و جایگاههای سوخت، بررسی وضعیت غذاخوری های غیر مجاز و برخورد سازمانهای مرتبط با این معضل را خواستار شدند.

احداث موتورخانه مرکزی در نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی جهت جلوگیری از یخبندان و سرما و پیش بینی محل و جایگاه نمازخانه در زمان ساخت راهها مثلا در محل کارگاه و اقامتگاه پیمانکاران از جمله موضوعات دیگری بود که آقای مهندس علی اکبری بر ضرورت توجه به آن تاکید کردند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز در این جلسه با قدردانی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای حل و گره گشایی مشکلات مردم گفتند: حل مشکلات نمازخانه ها باید در جهت رضایت الهی صورت گیرد.

 ایشان همچنین بابت پیگیری مسایل و حل مشکلاتی که به ستاد اقامه نماز مربوط است، قول مساعد  دادند.

در ادامه این جلسه اعضای ستاد اقامه نماز شورای حمل و نقل استان در خصوص چگونگی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در ادارات و توجه بیش از پیش به این فریضه الهی به بحث و تبادل نظر پرداختند.​مشخصات:
نظرات: *