پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیسالن موقت مسافری در پایانه مرزی رازی ساخته می شود

تاریخ انتشار: 1396/08/22

سالن موقت ورود و خروج مسافر در پایانه مرزی رازی ساخته می شود.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال مسافران برای تردد از پایانه مرزی رازی ساخت سالن موقت مسافری با ظرفیت بیشتر در این پایانه مرزی جهت ارائه خدمات در خور شأن مردم در دستور کار قرار گرفته است و تمامی امکانات گمرکی، گذرنامه، سایر ارگان های مربوطه  و وب کیوسک بانک در داخل سالن مستقر می شوند.

آیدین رحمانی افزود: سالن موقت مسافری پایانه مرزی رازی برای مسافران خروجی به مساحت هزار مترمربع و مسافران ورودی به مساحت 300 مترمربع ساخته می شود و تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه کار ساخت سالن موقت مسافری پایانه مرزی رازی با ظرفیت کامل و به صورت شبانه روزی در حال انجام است، اضافه کرد: برآورد اعتباری این طرح یک میلیارد تومان است و در قالب آن نسبت به سامان دهی و توسعه محوطه خودروهای ورودی و خروجی نیز اقدام خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به آغاز مرحله نخست طرح جامع پایانه مرزی رازی در سال جاری یادآور شد:  این مرحله از اجرای طرح جامع پایانه مرزی رازی با اعتباری افزون بر 80 میلیارد ریال در حال انجام است و براساس آن عملیات اجرایی بهسازی رودخانه قطور بطول 600 متر،  احداث پل ارتباطی بطول 35 متر و  آماده سازی محوطه سایت اجباری به مساحت 30000  مترمربع اجرا خواهد شد.​مشخصات:
نظرات: *