پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی90 کیلومتر از راههای فرعی و اصلی شهرستان ماکو و چالدران آسفالت می شود

تاریخ انتشار: 1396/07/22

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ازبرنامه ریزی برای آسفالت 90 کیلومتر از راههای فرعی و اصلی شهرستان ماکو و چالدران خبر داد.

عبدالحسین علی اکبری در نشست با نماینده مردم ماکو، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر افزود: 90 کیلومتر پروژه لکه گیری و روکش آسفالت در حوزه راهداری تعریف می شود.

وی با اشاره به تامین دو دستگاه نمک پاش و تحویل به شهرستان های ماکو و چالدران یادآور شد: همکاران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای با تمام توان و به صورت شبانه روزی فعالیت دارند ولی بعلت کمبود منابع در ارائه خدمات به نحو مطلوب با مشکلاتی روبرو هستیم و از این رو سعی می شود تا از تمام ماشین آلات در تمامی حوزه ها بهره برداری کنیم.

نماینده مردم ماکو، شوط و چالدران در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با قدردانی از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای و روسای ادارات شهرستانی عنوان کرد: امکانات باید براساس معیارهای مشخص و به صورت عادلانه در بین شهرستان ها توزیع شود.

عین الله شریف نژاد اضافه کرد: باید به صورت جدی پیگیر دریافت امکانات و بودجه از ستادهای مرکزی تهران باشیم تا بتوانیم به پاسخ در خوری به اعتماد مردم دهیم.

در ادامه این نشست در خصوص تعریف پروژه های راهداری در حوزه شهرستان های ماکو، پلدشت، شوط و چالدران بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد نسبت به تامین اعتبار برای اجرای لکه گیری و روکش آسفالت جاده های چالدران به چایپاره، آواجیق به کشمش تپه، چالدران خوی، چالدران شوط، محور شاه گلن، محور شاه گلن مزرعه بارون،  محور شهرک سد ارس به پلدشت ، سد ارس به قره ضیاء الدین، شوط به چالدران و سه راهی جاده ترانزیت ماکو به سه راهی روستایی سنق اقدام شود.​مشخصات:
نظرات: *