پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بخش اول/ اجرای عملیات راهداری با تمام قوا برای استقبال از مسافران تابستانی در آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1396/05/11

عملیات راهداری با تمام قوا برای استقبال از مسافران تابستانی در آذربایجان غربی اجرا می شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در گفتگو با برنامه ایستکر با اعلام این خبر افزود:در اینخصوص نسبت به ساماندهی و تنظیف و پاکسازی محورهای مواصلاتی و محیط راه توسط راهداران آغاز شده است و آمادگی جهت ایمن سازی و نگهداری مناسبت راهها را با بهره مندی از پرسنل جهادگر و ماشین آلات در اختیار داراست.

ارسلان شکری با بیان اینکه در حال حاضر اکیپ های راهداری در شهرستان ها و محورهای مختلف آذربایجان غربی عملیات لازم جهت رفع نقاط کور و حادثه خیر، تسطیح و ریگلاژ محورهای روستایی، شانه و علف زنی را انجام می دهند، اضافه کرد: هم اکنون حدود هزار کیلومتر راه روستایی در حال تسطیح و ریگلاژ هستند و لکه گیری، چاله پرکنی، رنگ آمیز سرعت کاهها، تعویض و نصب مجدد تابلوهای فرسوده، اصلاح نرده و قرنیز پل ها به ویژه در محورهای شریانی در حال انجام است.

وی از انجام عملیات روکش 200 کیلومتر از راههای مختلف استان خبر داد و گفت: در 30 کیلومتر از راههای شهرستان های اشنویه، سلماس و قره ضیاء الدین نیز عملیات روکشی به اتمام رسیده است.

به گفته این مقام مسئول قرارداد تنظیف و تعمیر 30 دستگاه پل منعقد شده و یا در حال انعقاد است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی حفظ و صیانت از حریم راهها برابر مقررت ایمنی راهها را یکی از رسالت های اصلی این اداره کل عنوان کرد و افزود: این امر توسط راهداران شهرستان ها و ستاد در حال انجام است.​مشخصات:
نظرات: *