پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تامین زيرساخت هاي مناسب اعزام زائران به همایش اربعین حسینی (ع) در دستور کار است

تاریخ انتشار: 1396/03/29

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از تلاش برای تامین زیرساخت های مناسب اعزام زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.

عبدالحسین علی اکبری با بیان این مطلب افزود: برای اجرای بهینه و بدون مشکل اعزام زائران اربعین حسینی که امسال از طریق مرز خسروی کرمانشاه خواهد بود، برنامه ریزی های لازم در دست اقدام است و سعی می شود با بسیج تمامی امکانات اعزام زائران به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.

وی  با بیان اینکه مسئولیت کمیته های حمل و نقل زائران اربعین بر عهده ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای است، ادامه داد: از هم اکنون باید نسبت به برگزاری جلسات هم اندیشی، تعاملی و مقدماتی جهت هماهنگی با سایر دستگاه های دولتی و خصوصی ذی مدخل در این ارتباط اقدام شود تا مانع از بروز هرنوع مشکل و خلل در روند اعزام زائران محترم اربعین حسینی باشیم.

این مقام مسئول از واگذاری مسئولیت تامین کامیون و اعزام آذوقه موکبین زائران اربعین حسینی به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای خبر داد و افزود: سال گذشته تعداد زائران خارجی ورودی از مرز بازرگان جهت عزیمت به کربلا 200 نفر بود که پیش بینی می شود این رقم در سال جاری به هزار نفر افزایش یابد و براین اساس باید امکانات خدمات و رفاهی جاده ای نیز برای پذیرایی از این تعداد زائر خارجی فراهم باشد که در این خصوص برنامه هایی در دست اقدام است.​مشخصات:
نظرات: *