پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از مناطق سیل زده آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1396/01/27

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و جمعی از مسئولان ملی و محلی با حضور در مناطق سیل زده آذربایجان غربی آخرین وضعیت آن هارا بررسی کردند.
به گزارش روابط عمومی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل طی سفر یک روزه به همراه معاون راهداری سازمان و هیئت همراه در مناطق سیل زده استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی حضور یافته و از نزدیک در جریان میزان خسارات وارده قرار گرفت.
این مقام مسئول در جریان بازدید از  راههای اصلی، روستایی و ابنیه مناطق سیل زده شهرستان های اشنویه، نقده، پیرانشهر، میاندوآب و ارومیه، دستورات لازم مبنی بر جبران و رفع خسارات ناشی از بارندگی های اخیر در محورهای ارتباطی استان را صادر و بر اجرای عملیات اصلاحی در سریعترین زمان ممکن تاکید کرد.
تخریب ۳ دهنه پل از جمله عواقب سیل اخیر در آذربایجان غربی است که با بررسی های بعمل آمده خسارت ناشی از این تخریب بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال تخمین زده شد و براین اساس مهندس کشاورزیان با حضور در محل این پل ها بر جایگزینی سریع  راه های جدید و ترمیم و اصلاح به موقع پل های تخریب شده تاکید کرد.
در ادامه این سفر یک روزه معاون وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترکی با استاندار آذربایجان غربی شرکت و درخصوص تدوین راهکارهای عملیاتی و زودبازده جهت جبران خسارات تحمیلی ناشی از بارندگی و سیل های اخیر در محورهای ارتباطی و راه های مواصلاتی تبادل نظر کردند.​


مشخصات:
نظرات: *