پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​افزایش 13 درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر در ایام تعطیلات نوروز

تاریخ انتشار: 1396/01/22

مدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر از افزایش 13 درصدی تردد مسافر از مرز تمرچین پیرانشهر در ایام تعطیلات نوروز 96 خبر داد.

نورالدین صدیق نیا گفت: همزمان با آغاز طرح خدمات نوروزی که از 25 اسفند ماه 95 لغایت 13 فروردین ماه 96 در پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر انجام شد، و بر اساس آخرین آمار بدست آمده از تردد مسافر در ایام تعطیلات نوروز سال 96 و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 13 درصدی تردد مسافر از مرز تمرچین بوده ایم.
وی با اشاره به تردد روزانه بیش از 1800 مسافر از تمرچین پیرانشهر اظهار داشت: در این مدت شاهد تردد روزانه 1888 نفر از مرز تمرچین بوده ایم و در مجموع در تعطیلات امسال تعداد  35872 نفر مسافر از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر تردد داشته اند که از این آمار تعداد 29995 نفر مسافر ایرانی و 5877 نفر مسافر خارجی بوده اند.
مدیر پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر در ادامه سخنان خود با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای سال 96 و تدابیر اتخاذ شده برای سهولت در امر عبور و مرور در حداقل زمان ممکن، عنوان کرد: امیدواریم با ارائه خدمات بهتر و برنامه ریزی های اتخاذ شده زمینه تسهیل و تسریع در روند تردد مسافرانی که در طول سال بویژه ایام تعطیلات نوروزی قصد تردد از مرز رسمی تمرچین پیرانشهر را دارند فراهم نمائیم.
دیق نیا تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز 96 تردد مسافر پیاده و سواری های ورودی و خروجی از پایانه مرزی تمرچین کاملاً روان و بدون معطلی و ترافیک بوده و همچنین با فراهم آورن امکانات لازم و نظارت کامل بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل زمینه مناسبی جهت تسهیل و تسریع در روند تردد مترددین فراهم گشته است.
در ایام تعطیلات نوروز 96 تردد مسافر پیاده و سواری های ورودی و خروجی از پایانه مرزی تمرچین کاملا روان و بدون معطلی و ترافیک بوده و همچنین با فراهم آورن امکانات لازم و نظارت کامل بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل زمینه مناسبی جهت تسهیل و تسریع در روند تردد مترددین فراهم گشته است.​


مشخصات:
نظرات: *