پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآماده باش کامل بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در ایام نوروز

تاریخ انتشار: 1395/12/26

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آماده باش کامل این بخش در ایام نوروز خبر داد.

عبدالحسین علی اکبری در این ارتباط گفت: طرح نوروزی از 25 اسفندماه آخر و تا 15 فروردین ماه سال 96 ادامه خواهد یافت که در این مدت بخش راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برای خدمت رسانی در محورهای مواصلاتی و مسافران نوروزی در آماده باش کامل است.

وی ادامه داد: 67 راهدارخانه شامل 14 راهدارخانه مرکزی، 30 راهدارخانه ثابت و 23 راهدارخانه سیار در سطح استان فعال هستند و 16 اکیپ راهداری نیز در محورهای مواصلاتی خدمت رسانی می کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه 3400 دستگاه انواع  وسیله نقلیه عمومی به مسافران نوروزی خدمات رسانی خواهند کرد، افزود: این تعداد شامل 692 دستگاه اتوبوس،1060 دستگاه مینی بوس و 1690 دستگاه سواری است و برخلاف سال های گذشته قیمت این وسایل نقلیه عمومی افزایش نداشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از آغاز نظارت های نوروزی بر وضعیت ایمنی ناوگان عمومی با همکاری پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس خبر داد و تصریح کرد: همکاران اداره کل برای نظارت بر نحوه خدمات دهی ناوگان و وضعیت ایمنی آن به صورت شبانه روزی در پایانه های مسافربری مستقر خواهند شد.

علی اکبری اضافه کرد: در بخش راهداری بیشاز 400 دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک در 67 نقطه از راهدارخانه ها مستقر و نزدیک به 800 نفر از همکاران نیز آماده باش کامل هستند.

وی عنوان کرد: خط کشی محورهای ارتباطی استان از دو هفته گذشته آغاز شده و بیش از هزار کیلومتر خط در محورهای اصلی و فرعی زده است، مرمت گاردریل های آسیب دیده، رفع نواقص چراغ های چشمک زم، لکه گیری و چاله پرکنی و شست و شوی علائم ایمنی نیز از دیگر اقدامات انجام شده در آستانه آغاز طرح نوروزی بود.​مشخصات:
نظرات: *