پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیبرگزاری جلسه آمادگی مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی جهت اجرای طرح نوروزی

تاریخ انتشار: 1395/12/22

جلسه آمادگی مجتمع های خدماتی و رفاهی بین راهی جهت اجرای طرح نوروزی برگزار شد.

معاون ایمنی، فنی و بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این جلسه که با حضور نمایندگان شرکت نفت منطقه ارومیه و میاندوآب، اداره کل میراث فرهنگی و مجتمع های خدماتی و رفاهی برگزار شد، اظهار داشت: در آذربایجان غربی 14 مجتمع خدماتی رفاهی به مسافرین خدمات ارایه می دهند که از نظر سهولت انجام سفرهای بین شهری و افزایش امنیت سفرهای جاده ای اهمیت بسزایی دارند و نقش این واحدهای خدماتی بین راهی در ایام نوروزی بیش از پیش اهمیت می یابد.

اسماعیل سهرابی با بیان اینکه نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی از مهمترین بخش های این مجتمع های هستند، یادآور شد: بازدید از مجتمع های خدماتی و رفاهی در تمام طول سال مورد تاکید قرار دارد و این بازدیدها در ایام نوروز با جدیت بیشتری ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی از کارکردهای این مجتمع ها، ایجاد مکان مناسب برای ادای فریضه نماز و تسهیل دسترسی به نمازخانه در راه های بین شهری است در صورت عدم رعایت با مدیر مجتمع برخورد قانونی جدی خواهیم کرد.

سهرابی یادآور شد: آراستگی فضای درونی نمازخانه های و مساجد، غبارروبی، نظافت و بهداشت نمازخانه ها و مساجد، توجه به سیستم گرمایشی، تعمیر و رعایت بهداشت وضوخانه و سرویس های بهداشتی مربوطه، تکمیل امکانات نمازخانه ها و مساجد از قبیل فرش، مهر، قرآن و مفاتیح باید مورد توجه جدی قرار گیرد.مشخصات:
نظرات: *