پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​بلیت اتوبوس گران نمی شود

تاریخ انتشار: 1395/12/07

قیمت بلیت اتوبوس های جاده ای در ایام نوروز امسال بخلاف سال های گذشته افزایش نمی یابد.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: کلیه اقدامات لازم برای خدمات دهی مناسب به مسافران توسط ناوگان اتوبوس، مینی و سواری انجام شده است و با وجود کیفی سازی خدمات بلیت ها گران نخواهد شد.

امیرصالح خیراندیش با بیان اینکه طرح نوروزی سفر‌های جاده ‌ای از 25 اسفندماه 95 آغاز و تا 15 فروردین‌ماه 96 ادامه خواهد داشت، ادامه داد: پیش فروش بلیت اینترنتی از اول اسفند آغاز شده است و از 15 اسفند ماه نیز به صورت توامان حضوری و اینترنتی از طریق دفاتر سطح شهر و دفاتر مستقر در پایانه‌های مسافری انجام خواهد شد.

وی یادآور شد:  هر سال به دلیل انجام ترددهای یک سر خالی، نرخ بلیت‌های اتوبوس برای ایام نوروز حدود 20 درصد افزایش می‌یافت، اما در نوروز 96 نرخ بلیت اتوبوس افزایشی نخواهد داشت و بلیت ها با نرخ فعلی عرضه خواهد شد.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با بیان اینکه تاکیدات لازم برای توجه به مشخصه های فنی و ایمنی توسط مدیران فنی شرکت ها و موسسات مسافربری و رانندگان اظهار کرد: ناوگان از ظرفیت مناسبی برخوردار است و با توحه به تعداد صندلی کافی‌ پیش بینی می شود خدمات به بهترین نحو ارائه شود.​مشخصات:
نظرات: *