پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلیآغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی از امروز

تاریخ انتشار: 1395/12/01

 از امروز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی همزمان با سراسر کشور در ارومیه آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: از امروز تا 15 اسفند ماه پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی آغاز  و از مورخ 15 اسفند ماه نیز به صورت توامان (اینترنتی و حضوری) تا پایان طرح انجام خواهد شد.

عبدالحسین علی اکبری زمان اجرای طرح سفرهای نوروزی را 15 اسفند ماه سال جاری لغایت 15 فروردین ماه سال 96 عنوان کرد و گفت: برای نوروز نزدیک به 3400 دستگاه انواع سواری، مینی‌بوس، اتوبوس آماده جابجایی و خدمات دهی به مسافران هستند.

وی از آمادگی کامل ناوگان و شرکت های حمل و نقل مسافری برون شهری استان برای جابجایی مسافرین نوروزی خبرداد و یادآور شد: شهروندان و مسافران محترم نوروزی می توانند نسبت به تهیه بلیت بصورت اینترنتی بر روی سایت های www.payaneh.ir، www.payaneha.comو www.sk-bus.ir بدون اتلاف وقت و هزینه مضاعف اقدام کنند.

علی اکبری با بیان اینکه تلفن شبانه روزی 141 آماده پاسخگویی به سوالات مردم در خصوص وضعیت ترافیکی و جوی راههای مواصلاتی است، خاطرنشان کرد: علاوه بر خدمات رسانی مطلوب تر در بخش حمل ونقل مسافر استان در طول طرح به هرگونه نارسائی و انتقاد و پیشنهاد، شکایت احتمالی شهروندان از طریق سامانه پیامکی 10002026 و 1000143 رسیدگی خواهد شد و همچنین   اکیپ های بازرسی در مبدأ، طول و مقصد سفر آماده دریافت انتقادات و شکایات مسافران هستند.​مشخصات:
نظرات: *