پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1395/11/20

سی و هشتمین مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با حضور پرشور مسئولان و کارکنان برگزار شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در این مراسم با تبریک ایام الله مبارک دهه فجر گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی یاد آور رهایی ملت ایران از رنج و ستم و حامل پیام بزرگ استقلال آزادی است و باید وفادارانه به آرمان های امام خمینی (ره) در جهت تحقق بیش از پیش آنان همت و تلاش کنیم.

عبدالحسین علی اکبری ادامه داد: مردم همواره به انقلاب اسلامی وفادار بوده و در صحنه های مختلف این تعلق خاطر را به رخ جهانیان کشیده اند و 8 سال دفاع مقدس و جهادگری های ملت ایران که همه بسیجی انقلاب اسلامی هستند، گواهی محکم در این ارتباط است.

فرمانده بسیج اصناف آذربایجان غربی نیز در این مراسم عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران نعمتی بزرگ و الهی است که خداوند متعال به ما عطا کرده و هم‌اکنون وظیفه ما در برابر این نعمت بزرگ الهی شکر نعمت و قدردانی است.

سرهنگ عباس زاده ادامه داد: در حقیقت دهه فجر فرصتی برای تجدید بیعت مردم با نظام، انقلاب اسلامی و ولایت است و با بزرگداشت این روزها به تمام دنیا نشان می‌دهیم ملت ایران پایبند ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل هستند و در راستای حفظ این انقلاب که نعمت الهی به ما بوده لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد.

در ادامه این مراسم از 22 نفر از بسیجیان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی تقدیر شد.​مشخصات:
نظرات: *