پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل راهدری و حمل و نقل جاده ای استان به منظور بررسی مشکلات نمازخانه و مساجد بین راهی با حضور معاون ستاد اقامه نماز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی و اعضاء شورای ستاد اقامه نماز برگزار شد.


برگزاری جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی

تاریخ انتشار: 1395/11/12

معاون ستاد اقامه نماز استان با اشاره به انتخاب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز به عنوان دستگاه برتر در استان اظهار داشت: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مدیران ساعی در امر ترویج فرهنگ نماز در سطح استان به شمار می روند.

اسماعیل زاده با تاکید بر ضرورت توجه به اقامه نماز در طول سفر ادامه داد: درج شماره پیامکی در تمامی جایگاههای سوخت و مجتمع های خدماتی بین راهی جهت اعلام شکایات، انتقادات و نظرات مسافران ضروری است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به انجام بازدیدهای مستمر از نمازخانه های بین راهی و مجتمع های خدماتی و رفاهی بیان کرد: هم اکنون 17 مجتمع خدماتی و رفاهی در جاده های استان فعالیت دارند و 18 باب نیز در حال ساخت هستند که بهره برداری از آن ها در افزایش تعداد نمازخانه های بین راهی و تسهیل دسترسی مسافران به این اماکن تاثیربسزایی خواهد داشت.

علی اکبری در ادامه افزود: در سطح استان 10 باب از نمازخانه های بین راهی زیر نظر راهداری و 15 باب توسط بخش خصوصی مدیریت می شوند.

وی شرح وظایف ستاد اقامه نماز را تجهیز و آماده سازی نمازخانه ها، موظف کردن متصدی نمازخانه ها به نگهداشت نمازخانه ها، کنترل گرمایش و سرمایش نمازخانه ها و مساجد بین راهی دانست و افزود:آنچه در اولویت کاری این ستاد است تجهیز مساجد و نمازخانه های بین راهی است.​مشخصات:
نظرات: *