پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی راههای مرزی استان با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، فرماندهی مرزبانی ، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و نماینده استانداری استان آذربایجان غربی برگزار شد.


جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی راههای مرزی استان برگزار شد

تاریخ انتشار: 1395/08/22

روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به ادغام دو بخش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای که به یکی از مجموعه های اداری بزرگ در استان تبدیل شده است، از معاونان و کلیه دست اندرکاران پروسه ادغام قدردانی کرد و اظهار داشت: براساس تاکیدات ریاست سازمان تعامل بیشتر با بخش صنوف، حمل و نقل، ایمنی و رسیدگی به راهها خواهد توانست مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای را در راستای رسیدن به اهداف عالیه سازمان یاری رساند.

عبدالحسین علی اکبری با تاکید بر راهداری زمستانی افزود: راهداری زمستانی یکی از مهم ترین وظایف و از اصلی ترین دغدغه های سازمان است که خوشبختانه در جلسه هماهنگی راهداری زمستانی که به ریاست استاندار محترم برگزار شد خروجی خوبی داشت و موضوعاتی که در جلسه تصویب شد بسیاری از مشکلاتمان را حل خواهد کرد.

وی از تخصیص اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال برای تجهیز ماشین آلات راهداری از اعتبارات استانی خبر داد و افزود: رسیدگی به راههای مرزی استان یکی دیگر از موضوعاتی است که به آن باید اهمیت داد تا مرزبانان ما بتوانند در جهت انجام ماموریت های خود با مشکل مواجه نشوند.

فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی با تاکید بر عامل نیروی انسانی در مرزهای استان بیان داشت: عامل انسانی تاثیر بسیار مهمی در تامین امنیت مرزها دارند و با وجود همه سختی های آب و هوایی با ایمان و قدرت حضور دارند.

 سردار رشیدیان از بازگشایی 24 مسیر مرزی در سال گذشته خبرداد و افزود: طی سال گذشته 24 مسیر توسط دستگاه های  مرزبانی و نیروهای مرزبانی بازگشایی شده است.

این مقام مسئول افزود: هرساله از 25 اردیبهشت ماه برف روبی زمستانی راههای مرزی استان شروع می شود و از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواستار یاری در راهداری زمستانی راههای مرزی استان هستیم.

 معاون راهداری، راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در ادامه این جلسه به تشریح عملکرد، وظایف و مسئولیت های این حوزه پرداختند و گفتند: 950 کیلومتر راه مرزی در استان وجود دارد از شهرستان پلدشت شروع شده و تا سردشت امتداد دارد.

شکری از همکاری ادارات تابعه با هنگ مرزی جهت برف روبی راههای مرزی طی سال های گذشته خبر داد.

 ​مشخصات:
نظرات: *