پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای ساماندهی و پشتیبانی از زائرین اربعین حسینی اعلام آمادگی کرد.


اعلام آمادگی خانواده راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای پشتیبانی از زائرین اربعین حسینی

تاریخ انتشار: 1395/08/17

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی؛

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در جلسه ای که با هدف برنامه ریزی، هماهنگی و ارائه خدمات به زائران در ایام اربعین حسینی که با حضور مدیر حج و زیارت استان، رئیس حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و روسای انجمن های صنفی حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد، گفت: این باعث افتخار است که استان آذربایجان غربی در زمره استانهایی است که به عنوان استان پشتیبانی زائران اربعین حسینی انتخاب شده است.

عبدالحسین علی اکبری ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز بر باشکوه برگزار کردن این مراسم تاکید دارند بنابراین باید با بهره مندی از تمام قوا و ظرفیت های موجود نسبت به خدمات رسانی بهینه در این حرکت عظیم و معنوی اقدام شود.

وی از استقرار پایانه برکت برای اسکان رانندگان در ایلام (مرز مهران) خبر داد و اظهار داشت: جهت جلوگیری از ایجاد ترافیک و رفاه زائرین و رانندگان هنگام برگشت این پایانه برای اسکان و خدمات دهی به رانندگان اعزامی در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول یادآور شد: اکیپ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از 25 آبان تا 5 آذرماه سالجاری در ایلام (مرز مهران) جهت نظارت و بازرسی بر حمل  نقل سریع و مطمئن برای زائرین اربعین حسینی استقرار خواهند یافت. 

علی اکبری اضافه کرد: هماهنگی های لازم با مدیران فنی شرکت ها و موسسات جهت نظارت دقیق تر بر وضعیت ایمنی ناوگان حمل و نقل عمومی به مقصد مناطق مرزی مهران به عمل آمده است و به روال همیشه با متخلفان در این زمینه برخورد می شود.

وی افزود: انجمن صنفی شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافربری استان آمادگی لازم را در جهت ارائه سرویس های مازاد در صورت نیاز بصورت شبانه روزی طبق روال سال های گذشته داشته باشند.​ مشخصات:
نظرات: *