پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی

اولین جلسه هم اندیشی با مسئولین روابط عمومی شهرستانها با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، معاون راهداری، معاون حمل و نقل و مسئولین روابط عمومی های شهرستان برگزار گردید.


برکزاری اولین جلسه هم اندیشی با روابط عمومی شهرستانهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

تاریخ انتشار: 1395/08/02

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ارزش زمان و رعایت نظم را از اولین و مهم ترین اصول روابط عمومی عنوان کرد و بیان داشت: انعکاس به موقع و صحیح اخبار و رویدادهای یک سازمان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

عبدالحسین علی اکبری با اشاره به ادغام راهداری وحمل و نقل پایانه ها بر آشنایی کامل روابط عمومی ها از وظایف و نکات کلیدی سازمان تاکید کرد و اظهار داشت: روابط عمومی های ادارات شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.

وی در ادامه افزود: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای وظیفه تامین ایمنی تردد در جاده ها را به عهده دارد و باید به عنوان بهره بردار این سرمایه ملی حفظ کنیم.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی در ادامه این جلسه بیان داشت: روابط عمومی نماد یک سازمان است و به عنوان بازوان توانا در ارزیابی اهداف سازمانی با شناسایی نقاط ضعف وظیفه سنگینی دارد.

شکری تامین ایمنی در جاده ها را از وظایف مهم راهداری عنوان کرد و گفت: استان آذربایجان غربی استان طولی، کوهستانی و برف گیری می باشد که هرگونه عملیات راهداری در این استان انجام می گیرد.

وی بیان کرد: استان آذربایجان غربی دارای 12000 کیلومتر راه می باشد که شامل 7800 کیلومتر راه روستایی، 3800 کیلومتر راه آسفالته و مابقی راه شوسه و خاکی می باشد.

وی نقاط پر تصادف در استان را 44 نقطه اعلام کرد و افزود: در استان 29 راهدارخانه ثابت و 15 راهدارخانه مرکزی با 67 اکیپ راهداری وجود دارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با تقدیر از تلاش های مسئولین روابط عمومی در شهرستانها در راستای انعکاس فعالیت های صورت گرفته گفت: حوزه حمل و نقل از 5 اداره تشکیل شده است که شامل اداره کالا، اداره مسافر، اداره ترانزیت، اداره ایمنی و اداره حمل و نقل روستایی تشکیل شده است.

برقی در ادامه از وظایف ادارات حمل و نقل گزارش مبسوتی داد و افزود: در استان آذربایجان غربی 16 صنف انجمن صنفی وجود دارد که ارتباط و هماهنگی با انجمن های صنفی از اهمیت خاصی برخوردار است.

مسئول روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ضمن خوش آمدگویی به مسئولین روابط عمومی شهرستانها، در خصوص جایگاه روابط عمومی در سازمان بیان کرد: روابط عمومی ها در برقراری ارتباط و افزایش آگاهی مردم از نحوه فعالیت های مدیران نقش مهمی دارند که باید با استفاده از ابزارهای جدید اطلاع رسانی به سمت روابط عمومی الکترونیک حرکت نمود.

محمدزاده روابط عمومی را مشاور و بازوی توانمند مدیر سازمان خواند و اظهار داشت: روابط عمومي ها و رسانه ها با يك رويكرد مشترك اطلاع رساني در جهت ارتقـاي سـطح آگاهي مردم و مخاطبان، همواره نياز به تعامل و پويايي بيشتر در حوزه هـاي اطـلاع رسـاني مشترك دارند.

در ادامه جلسه مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان، مشکلات و پیشنهادات خود را در جهت بهبود وضعیت اطلاع رسانی در شهرستان و افزایش ارتباط با مردم بیان و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 ​مشخصات:
نظرات: *