پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​تردد در پایانه های مرزی بازرگان و سرو به حالت عادی بازگشت

تاریخ انتشار: 1395/04/26

تردد در پایانه های مرزی بازرگان و سرو در جوار کشور ترکیه به حالت عادی بازگشت.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: باتوجه به اتفاقاتی که از بامداد امروز در ترکیه اتفاق افتاد روند تردد در پایانه های مرزی جوار کشور ترکیه در آذربایجان غربی از جمله بازرگان، سرو و رازی با اختلال و محدودیت  روبرو شده بود که از بعد از ظهر امروز ساعت 17 تردد در دو پایانه مرزی بازرگان و سرو به حالت عادی بازگشته است.

عبدالحسین علی اکبری ادامه داد: هم اکنون تردد مسافران و کامیون های ایرانی و ترک در پایانه مرزی بازرگان بدون مشکل برقرار است و تردد بدون محدودیت از این گذرگاه های زمینی انجام می شود، در پایانه مرزی سرو نیز تردد مسافران پیاده همچون روزهای پیش از درگیری داخلی کشور ترکیه درحال انجام است.

وی یادآور شد: محدودیت عبور و مرور در پایانه مرزی رازی تا اطلاع ثانوی برقرار است و در این گذرگاه زمینی از طرف ایران تنها امکان ترخیص مسافران ترکیه ای و پذیرش مسافران ایرانی و از سمت کشور ترکیه نیز امکان ترخیص مسافران ایرانی و پذیرش مسافران ترکیه ای فراهم شده است که امیدواریم از فردا شرایط این مرز نیز به حالت عادی و پایدار بازگردد.

به گفته این مقام مسئول ساعات کاری پایانه های مرزی رازی و سرو از ساعت 9:30​​ الی 17:30 بوده و پایانه مرزی بازرگان نیز به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی هستند.

 ​مشخصات:
نظرات: *