پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​آمادگی کامل ناوگان عمومی مسافربری آذربایجان غربی برای اجرای مطلوب طرح سفرهای تابستانی

تاریخ انتشار: 1395/04/19

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های آذربایجان غربی از ناوگان عمومی مسافربری آذربایجان غربی برای اجرای مطلوب طرح سفرهای تابستانی سال جاری خبر داد.

عبدالحسین علی اکبری با اعلام این خبر افزود: هم اکنون افزون بر 3500 دستگاه انواع وسیله نقلیه در بخش حمل و نقل مسافر فعالیت دارند که آماده ارائه خدمات به مسافران تابستانی در مقاصد مختلف درون و برون استانی هستند و هیچگونه کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

این مقام مسئول یادآور شد: برای سهولت دسترسی مسافران به خدمات این بخش از ابتدای تابستان سال جاری هماهنگی های لازم با شرکت ها و موسسات مسافربری استان برای پیش فروش بلیط به صورت اینترنتی و حضور در دفاتر سطح شهرهای استان انجام شده است.

وی از تشکیل کمیته های مشترک نظارت ایمنی و نظارت بر مجتمع های خدماتی و رفاهی استان خبر داد و تصریح کرد: این کمیته ها بر ناوگان عمومی و مولفه های فنی آن ها نظارت داشته و وضعیت کیفی و بهداشت مجتمع های خدماتی و رفاهی را مورد رصد قرار خواهند داد و در این بین شماره 10002026 نیز آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و نظرات مسافران درخصوص نحوه ارائه خدمات است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های آذربایجان غربی تکریم ارباب رجوع را از اولویت های اساسی این اداره کل دانست و افزود: رفتار توام با احترام و ادب با مسافران یک ضرورت اساسی است و در این بین رانندگان باید با لباس فرم ارائه خدمت کنند تا مسافران از وجود مدیریت و نظارت بر این بخش اطمینان داشته باشند.مشخصات:
نظرات: *