پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی​اعتبار یکهزار میلیون ریالی تابلوی راهنمای مجتمع های خدماتی و رفاهی

تاریخ انتشار: 1395/03/22

مسئول مجتمع های خدماتی و رفاهی اداره کل حمل و نقل و پایانه های آذربایجان غربی از پیش بینی اعتبار یکهزار میلیون ریالی جهت نصب تابلوی راهنمای مجتمع های خدماتی و رفاهی در استان خبر داد.

هومن شریفی با اعلام این خبر افزود: مجتمع های خدماتی و رفاهی یکی از مهمترین زیرساخت های حمل و نقلی و توسعه و ایمن سازی این بخش به شمار می رود که در سال گذشته برای معرفی این مجتمع ها  و راهنمای کابران جاده ای برای دسترسی به خدمات این واحدها 290 مترمربع تابلوی راهنمای نصب شد.

وی یادآور شد: در حال حاضر17 مجتمع در حال بهره برداری و خدمات رسانی به متردین و مسافرین بین راهی هستند که از این تعداد سه مجتمع درطی سال 93 به بهره برداری رسیده اند و پیش بینی  میشود در سال95 دو باب مجتمع رهبر در کیلومتر 10 سلماس – خوی و تیر پارک وحدت در کیلومتر 8 پیرانشهر – تمرچین به بهره برداری برسد.

این مقام مسئول اضافه کرد: با توجه به اهميت و نقش مجتمع هاي خدماتي رفاهي و تيرپاركها به عنوان يكي از زير ساختهاي توسعه صنعت حمل ونقل اين اداره كل در سال 94 سیزده فقره موافقت اصولی صادر شده و پیش بینی میشود 10 فقره نیز در سال 95 صادر شود.​مشخصات:
نظرات: *